Dermotto Kullanımı

Dermo TTO saçlı deri için geliştirilmiş bir emulsiyondur. İçeriğindeki bitkisel özlerin dengeli bir şekilde dağılması için kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Kafa derinizde sorun olan bölgelere bir miktar ürün damlatıp yeterince ıslandığından emin oluncaya kadar yayın.

Melaleuca alternifolia (tea tree oil) extractı yoğun kokulu bir üründür. Bu sebeple koku rahatsız edici olabilmektedir. Gerek kokudan etkilenmemek gerekse çabuk buharlaşmayı engellemek için uygulamadan sonra kutu içeriğindeki bonelerden kullanabilirsiniz.

Uygulamadan sonra banyo yapmayacaksanız ürün yastığınızda kirlenmeye sebep olabilir. Çünkü meyan kökü extractı  kahverengi olduğu için leke yapabilen bir üründür. Bone takarak yastığınızın kirlenmesine engel olabilirsiniz.

Kokunun rahatsız edebileceğinden ve lekenin yastığı kirletebileceğinden tercihen akşam uygulanmalı ve 2-3 saat sonra normal şampuanla banyo yapılmalıdır.

Şampuan olarak içeriğinde biotin, saw palmetto ve ısırgan otu özütü bulunan Sawpoo Şampuan kullanmanız saç kalitenizde artış sağlayacaktır.

 

Share

Speak Your Mind

*